Záhradný nábytok PROWOOD

Záhradný nábytok PROWOOD

Drevený záhradný nábytok PROWOOD z materiálu thermowood

banner-akce-set-l5 banner-akce-set-m1

Kolekcia masívneho dreveného záhradného nábytku PROWOOD

Vonkajší drevený záhradný nábytok je vyrobený z unikátneho materiálu fínskej tepelne upravenej borovice ThermoWood®. Tento materiál má ideálne vlastnosti pre exteriérové použitie, ktorými sú prevažne dlhá životnosť, perfektná rozmerová stálosť a výnimočná biologická odolnosť.

Pri výrobe nábytku je vstupný materiál ThermoWood® starostlivo selektovaný a do výrobného procesu sú použité len tie najlepšie kusy, aby bola dosiahnutá tá najvyššia možná kvalita finálnych produktov dreveného záhradného nábytku PROWOOD.

Samotná výroba exteriérového dreveného záhradného nábytku je vykonávaná na 5 osom CNC stroji, ktorý patrí k najmodernejším na trhu. Vďaka neustálej kontrole v našom výrobnom procese sme schopní vždy garantovať nielen perfektné opracovanie každého hotového kusu záhradného nábytku, ale aj jeho dokonalú presnosť.

Nábytok je dodávaný v rozloženom a neošetrenom stave. Nábytok je veľmi kvalitne zabalený spolu s podrobným návodom na jeho montáž a komponentmi potrebnými k zmontovaniu.

Drevený záhradný nábytok PROWOOD je určený pre všetko použitie do vlhkého prostredia alebo do prevádzok abnormálne zaťažených vlhkom, ako sú sauny, wellness apod..

Kolekcia vonkajšieho dreveného nábytku obsahuje rad setov, ktoré sú zložené z produktového radu trinástich základných výrobkov. Tento rad obsahuje stoly, záhradné kreslo, stoličky, niekoľko druhov lavíc a tiež polohovateľné záhradné lehátko. Dovoz setov nie je podmienkou, objednávku je možné skombinovať podľa vlastných potrieb a predstáv z celého sortimentu jednotlivých prvkov.

Masivní dřevěný zahradní nábytok Masivní dřevěný zahradní nábytok
Masivní dřevěný zahradní nábytok Masivní dřevěný zahradní nábytok

Košík  

(prázdný)