ThermoWood® - LUNAWOOD

ThermoWood® - LUNAWOOD
Vážení zákazníci,

v niekoľkých posledných mesiacoch sme sa stretli pri predaji originálneho fínskeho dreva ThermoWood® s klamným konaním zo strany niekoľkých veľkých konkurenčných firiem, ktoré sa predtým zdali byť veľmi seriózne. Tieto firmy ponúkajú podstatne lacnejší materiál považovaný vami, vďaka vašej odborné neznalosti, za originálne ThermoWood®, a to pod zavádzajúcimi názvami "Thermo borovice" (a podobné modifikácie názvoslovie).

Obchodní tým PROKOM R&S s.r.o. Viac informácií

ThermoWood® – tepelne upravené drevo

Vďaka jedinečnej technológii sa tepelne spracované drevo (fínska borovica) ThermoWood® vyznačuje vysokou odolnosťou proti hnilobe, perfektnou rozmerovou stálosťou, odolnosťou proti drevokazným škodcom a neobyčajne veľmi dlhou životnosťou.
Fínska tepelne spracovaná borovica má značne obmedzená nasiakavosť (absorpcia vlhkosti je znížená až o 50%). Rovnovážna vlhkosť tepelne upraveného dreva ThermoWood® sa pohybuje medzi 4 – 6 % v exteriéri, čo predstavuje jeho perfektnú rozmerovú stabilitu.

Vplyvom tepelnej úpravy, ku ktorej je použité iba teplo a vodná para, dochádza pri dreve ThermoWood® k zmene vnútornej štruktúry, ktorá prináša veľmi extrémne zlepšenie fyzikálnych aj mechanických vlastností.

Pri úplne ekologickom tepelnom výrobnom procese sa tiež z dreva ThermoWood® vylúhuje všetka živica a ostatné biologické látky, ktoré pri bežnom dreve umožňujú život všetkým rôznym škodcom a výskyt plesní.

Minimálna životnosť tepelne upraveného dreva ThermoWood® v exteriéri je 30 rokov.

Materiál ThermoWood® je určený pre vonkajšie obklady a opláštenie budov, terasové a bazénové rošty, výrobu vonkajšieho nábytku a tiež do vlhkom zaťaženého interiérového prostredia, ako sú wellness centrá, vnútorné bazény, parné kúpele a sauny.

Zväčšiť - ThermoWood<sup>®</sup> - tepelne upravené drevo Zväčšiť - ThermoWood<sup>®</sup> - tepelne upravené drevo
Zväčšiť - ThermoWood<sup>®</sup> - tepelne upravené drevo Zväčšiť - ThermoWood<sup>®</sup> - tepelne upravené drevo

Košík  

(prázdný)