Strešný šindeľ KATEPAL

Strešný šindeľ KATEPAL

Fínsky bitúmenový ( asfaltový ) strešný šindeľ KATEPAL

Vyniká medzi bitúmenovými (asfaltovými) strešnými šindľami svojou vysokou kvalitou, atraktívnym vzhľadom jednotlivých typov, prirodzenou farebnosťou použitých posypových materiálov a tiež svojou nesmierne dlhou životnosťou.

Fínsky strešný šindeľ KATEPAL sa vyrába z SBS modifikovaného bitúmenu (asfaltu) a jeho zadná strana je opatrená celoplošným lepením, ktoré zaručuje perfektnú priľnavosť jednotlivých vrstiev, použitie už od minimálneho sklonu 12° a tiež výbornú hydroizoláciu proti vzlínajúcej vode, a to aj v najnáročnejších vysokohorských podmienkach.

Modifikovaný fínsky asfaltový strešný šindeľ KATEPAL sa vďaka prídavku modifikátoru SBS (syntetického kaučuku) vyznačuje dokonale zalisovaným a hladkým vrchným posypom, lepšou pružnosťou a pomalším procesom starnutia asfaltovej hmoty.

Strešné šindle KATEPAL majú až dvojnásobnú životnosť, oproti klasickým strešným šindľom vyrábaným z oxidovaných asfaltov.

Životnosť asfaltového strešného šindľa KATEPAL je 50 – 60 rokov a záruka na jeho hydroizoláciu je poskytovaná v dĺžke 30 rokov.

Asfaltový strešný šindeľ KATEPAL je vnímaný vďaka svojej pomerne nízkej hmotnosti ako ľahká strešná krytina vhodná pre nové pokrytie striech pri ich rekonštrukciách a tiež pre pokrytie striech nových.

Košík  

(prázdný)