Odstránenie naterov a farieb z dreva aj kovu OWATROL DILUNETT

Silný, vodou umývateľný bezrozpúšťadlový odstraňovač farieb bez obsahu riedidla, ktorý odstráni akúkoľvek olejovú farbu, farbu na alkydovej báze, lak aj moridlo na drevo.

  • Vyberte najprv správny objem balenia a potom objednajte počet kusov

Skladom

Zľava 10 %
17,28 € s DPH
14,40 € bez DPH

Pôvodná cena: 0,00 € s DPHOdstránenie starých náterov a farieb OWATROL DILUNETT

Balenie: Plechovka 1 liter a 2,5 litra

Výdatnosť: 4 m2 / liter (spotreba sa líši v závislosti na metóde nanášania a štruktúre povrchu)

OWATROL DILUNETT  je silný, vodou umývateľný odstraňovač farieb bez obsahu riedidla, ktorý odstráni akúkoľvek olejovú farbu, farbu na alkydovej báze, lak aj moridlo na drevo. Nevyžaduje dohľad či okamžité odstránenie zmäkčeného náteru.

DILUNETT odstraňuje až 8 vrstiev finálneho náteru pri jednej aplikácii. Vhodný prakticky pre akýkoľvek povrch vrátane dreva, kovu, plastu a GRP (sklolaminátu). Gélová konzistencia odstraňovača DILUNETT nesteká a je tak ideálna pre zvislé povrchy, komplikované plochy a zložité drevené prvky, z ktorých je nutné odstrániť pôvodné nátery.

DILUNETT sa ľahko nanáša a rozpúšťa farby aj v najmenších vybraniach a najjemnejších detailoch. Zmäkčuje všetky nahromadené vrstvy, aby čistenie a odstraňovanie bolo čo najjednoduchšie. Neobsahuje VOC (prchavé organické zlúčeniny) a je nehorľavý. Odstraňovač DILUNETT je bezpečný pre použitie v málo vetraných alebo uzavretých priestoroch.

Vhodný aj pri obnove dožívajúceho náteru, ktorý je v zlom stave (premeškaný interval údržby), kedy sú v ploche miesta so stále funkčným náterom a ostatné miesta sú značne zašednuté. Celú plochu je vhodné ošetriť prostriedkom DILUNETT® a následne plochu zjednotiť - vyčistiť a neutralizovať prostriedkom NET-TROL® (povinný krok). Takto je povrch ideálne pripravený na aplikáciu novej vrstvy finálneho náteru OWATROL AQUADECKS®.

Viac o tomto prostriedku nájdete v technickom liste, ktorý visí v záložke
KU STIAHNUTIU

Video

Odstránenie starého náteru prípravkom OWATROL DILUNETT

Odstránenie starého náteru prípravkom DILUNETT následné zjednotenie vyčistenie prípravkom NET-TROL

Košík  

(prázdný)